Path


Strona główna »  Artykuły

Artykuły

Zapytaj o poradę

Zapytaj o poradę lub podziel się swoim doświadczeniem.

Na wasze e-maile czekamy pod adresem: kosmetolog@kosmetolog.com.pl

Chcesz opublikować swój artykuł ? Prześlij go nam - publikujemy artykuły bezpłatnie.

co to jest peeling?

Słowo peeling oznacza dosłownie obierać lub zdzierać.

Pedicure przy kawie w 20 minut

Aby wykonać pedicure w 20 minut potrzebujesz:

Trądzik różowaty - rozpoznanie, leczenie,pielęgnacja

Trądzik różowaty (łacińska nazwa - "rosacea") - jest schorzeniem o nieustalonej etiologii, dotyczącym głównie skóry twarzy. Choroba ma niewątpliwie związek z występowaniem łojotoku i częstymi zaczerwienieniami skóry pod wpływem zdenerwowania lub ciepła, co świadczy o zaburzeniach naczyniowo-ruchowych.

CO TO JEST CELLULIT?

Celullit jest to nieprawidłowość rozrostowa tkanki łącznej, gdzie występują zaburzenia w przepływie krwi i limfy oraz odkładanie się produktów odpadowych przemiany materii.

Zabiegi dla kobiet w ciąży

Przez wiele lat kobieta w ciąży „nie istniała” w przemyśle kosmetycznym ani tym bardziej nie była uwzględniana przy zabiegach kosmetycznych. Obecnie widać jednak, że kobiety ciężarne coraz częściej są klientkami gabinetów kosmetycznych i spa, należy im więc ułatwić wybór i podpowiedzieć, co jest bezpieczne, a jakie zabiegi nie powinny być wykonywane w czasie ciąży.

Problemy skórne nie muszą wpływać negatywnie na Twoje życie

Nadszedł czas, aby stawić im czoło z serią do pielęgnacji skóry problematycznej β-Active firmy Environ.

Wiele osób na świecie cierpi z powodu chorób skóry. Przez wiele lat dr Fernandes, kardiochirurg i chirurg plastyk - założyciel firmy Environ, szukał skutecznej odpowiedzi na specyficzne potrzeb osób posiadających problemy skórne. Odpowiedzią jest β-Active. Seria kosmeceutyków o zaawansowanej kombinacji składników, mających istotny wpływ na zdrowy wygląd skóry. Teraz wszystko co Ci pozostało, to pokazać światu Swoje prawdziwe Ja.

Baby Spa

Wiele obiektów w Polsce, tak dziennych jak i hotelowych nosi w nazwie med Spa, medical Spa, medi Spa... Chwytliwe bo nie dość, że na wstępie mówimy Klientowi że jesteśmy medyczni (zatem pewnie godni zaufania, fachowi, przygotowani medycznie etc), to jeszcze drugi człon wskazuje, że łączymy to z pewnego rodzaju ekskluzywnością miejsca medycznego. Jak to wygląda w praktyce, nie chciałbym oceniać, nie to jest tematem tego artykułu.

Trendy współczesnej kosmetologii

Konkurencyjność produktów kosmetycznych w decydującym stopniu zależy od innowacyjności,