Path


Strona główna »  Wyposażenie gabinetu »  HABYS - Stoły do masażu

HABYS - Stoły do masażu

FACHOWE DORADZTWO

to nasza codzienna służba pomocą i fachowym doradztwem wszystkim Klientom. Pomagamy w wyborze najlepszych rozwiązań w odniesieniu do konkretnych potrzeb Klienta. Zadowolenie Klienta to nasz priorytet.

Dlaczego HABYS?

 

GWARANCJA JAKOŚCI

to efekt ponad 13 lat doświadczeń i know-how inżynierów, konstruktorów i stylistów HABYS oraz ścisłej współpracy z największymi autorytetami z dziedziny masażu, jak również „zwyczajnymi” użytkownikami sprzętu. Jakość HABYS to gwarancja unikalnej jakości jaką oferujemy. Wszystkie nasze produkty wykonywane są ręcznie, w tradycyjnej technologii „hand made”.
bezpieczeństwo i solidność

to między innymi: unikalna konstrukcja mechanizmów regulacji wysokości zapobiegających zerwaniom mocowań i drganiom podczas pracy. W naszych produktach stosujemy wyłącznie najwyższej jakości surowce i półfabrykaty pochodzące od sprawdzonych, dużych polskich firm. Są to między innymi superwytrzymałe połączenia z wykorzystaniem atestowanych linek i specjalnej klasy śrub połączeniowych.
atrakcyjna stylistyka

to gwarancja estetyki i komfortu użytkowania. Produkty HABYS posiadają nowoczesną stylistykę oraz zróżnicowaną i modną kolorystykę, doskonale podkreślają i wpisują się w atrakcyjny wystrój gustownych wnętrz gabinetów, salonów masażu i ośrodków Spa.

dbałość o komfort
to dodatkowe akcesoria zaprojektowane przy pomocy szkoleniowców tak, by przynosiły komfort i ułatwiały pracę tym którzy z nich korzystają. Dodatkowo wprowadzony unikalny system tulei ślizgowych, chroni przed „efektem skrzypienia” podczas pracy. Wielowarstwowa konstrukcja blatów zapewnia właściwą miękkość przy zachowaniu odpowiedniej sztywności i odporności na odkształcenia.

dbałość o szczegóły

to “na pierwszy rzut” oka mało widoczne cechy produktów, które użytkownicy doceniają w trakcie eksploatacji. To między innymi doskonale dopracowane elementy konstrukcyjne i wykończeniowe; wygodne w transporcie uchwyty, pewne mocowania, antypoślizgowe stopki, dodatki eliminujace tarcie, przeszycia z wykorzystaniem nici wykonanych w 100% z jedwabiu poliestrowego, odpornego na światło, czynniki chemiczne i tarcie; a przede wszystkim perfekcyjnie, „ręcznie dopieszczone” elementy drewniane.
KUPUJ BEZ OBAW
to poczucie bezpieczeństwa, że nasze produkty będą sprawnie służyły długie lata

NASZA GWARANCJA

to gwarancja 100% satysfakcji lub zwrotu pieniędzy. Zakupy bez ryzyka, bo zawsze możesz zmienić zdanie i zwrócić lub wymienić produkt do 10 dni od zakupu, pod warunkiem, że nie był używany.

Nova Komfort BBST

Leżanka Nova Komfort w tapicerce Soft Touch.
Soft Touch charakteryzują między innymi:

Nova Komfort BB

Jeszcze bardziej funkcjonalna i jeszcze ładniejsza. Elegancka linia, gruba, miękka pianka i zaokrąglone rogi zdobi bardziej funkcjonalny blat. Łamany w dwóch miejscach, zapewnia optymalne ułożenie klienta, w zależności od wykonywanego zabiegu.