Path


Strona główna »  Wyposażenie gabinetu »  Med Sculpt - alternatywa dla liposukcji

Med Sculpt - alternatywa dla liposukcji

Med Sculpt - alternatywa dla liposukcji

„Nareszcie prawdziwa alternatywa dla liposukcji” – mówią z entuzjazmem lekarze o MedSculpt

– aparacie zaprezentowanym na tegorocznym Kongresie Europejskiej Akademii Dermatologii i Wenerologii w Londynie.

MedSculpt rozbija komórki tłuszczowe specjalną membraną elastomeryczną, połączoną z aktywną ultradźwiękową lipoklazją. Zabiegi może wykonywać kosmetyczka, a w szczególnie trudnych przypadkach lekarz może zastosować procedurę zwaną „hydro-lipoklazją”. Seria nieinwazyjnych zabiegów, nie tylko mocno odchudza, ale i kompletnie przebudowuje strefę bioder i ud, co do tej pory było możliwe tylko przy udziale chirurgii. Redukuje się nadmiar tkanki tłuszczowej ud, a sylwetka szczupleje i nabiera harmonii.

SKOMPUTERYZOWANY SYSTEM RZEŹBIENIA CIAŁA - urządzenie „MED Sculpt”.

Najbardziej zaawansowana technologia dostępna w leczeniu cellulitu i otyłości miejscowej.

Cenna alternatywa dla zabiegów chirurgicznych.

MED Sculpt stanowi najbardziej zaawansowany wynik prac badawczych firmy General Project. Urządzenie wyróżnia się zdumiewającym działaniem modelującym” – twierdzi dr Giuseppe Pacilli.

Działanie urządzenia MED jest wywierane na skórę za pośrednictwem membrany z materiału elastomerycznego, która podnosi, fałduje, uciska i rozciąga skórę zgodnie ze skomputeryzowaną sekwencją kontrolowaną przez mikroprocesor. Równoczesne działanie ultradźwiękowej lipoklazji wzmacnia korzystne efekty zabiegu mechanicznego, zapewniając głębsze oddziaływanie na tkankę łączną dzięki efektowi lipolitycznemu (rozbijaniu komórek tłuszczowych).

„Jako efekt finalny uzyskujemy bardziej tonizowaną, gładszą i zdrowszą tkankę, jak również ogólne przemodelowanie całej okolicy poddanej zabiegowi” – twierdzi dr Pacilli

Efekty są tak znaczące i długotrwałe, że dr Pacilli określa metodę MED Sculpt jako „cenną alternatywę dla zabiegów chirurgicznych”. Bardzo wiele osób nie chce poddawać się zabiegom chirurgicznym, dlatego wzrasta wielki sukces tej technologii w gabinetach.