Path


Strona główna »  SZKOLENIA »  Szkolenie Masaż Bańką Chińską - Zielona Góra

Szkolenie Masaż Bańką Chińską - Zielona Góra

Masaż bańkami przyspiesza przemianę materii oraz spalanie tłuszczu.

Bańki chińskie znakomicie usuwają wszelkie blokady energetyczne. Przynoszą ulgę i ukojenie w przypadku różnych dolegliwości poprzez energetyzowanie i rozgrzanie odpowiednich punktów ciała. Przystawiając bańkę w określonym punkcie ciała, wyrównuje się poziom energii w miejscach chorych. Najczęściej są to napięte mięśnie, bolące stawy czy receptor odpowiadający narządowi wewnętrznemu.Następuje mobilizacja sił odpornościowych organizmu. Taki masaż poprawia cyrkulację krwi i limfy.

Masaż bańkami chińskimi:

  • ujędrnia i wygładza skórę.
  • Redukuje cellulit, ponieważ jest to masaż próżniowy, który obecnie uznawany jest za najlepszą metodę usuwania cellulitu.
  • Masaż bańkami przyspiesza przemianę materii oraz spalanie tłuszczu.

Nieoceniona jest również moc baniek w kuracji antycellulitowej lub jako drenaż limfatyczny. Masaż bańką chińską pobudza krążenie krwi i płynów ustrojowych, pomaga pozbyć się zbędnych produktów przemiany materii oraz toksyn z organizmu. W wyniku przyspieszenia przemiany materii następuje redukcja tkanki tłuszczowej. Jednak przede wszystkim taki masaż doskonale uspokaja i relaksuje. Jest dobry dla osób zestresowanych, przemęczonych, prowadzących siedzący tryb życia oraz po wyczerpującym wysiłku fizycznym.

Przeciwwskazaniem do wykonania masażu są zaburzenia krzepliwości krwi, skłonności do wylewów podskórnych oraz obrzęków. Kobiety w czasie menstruacji powinny zaniechać masażu.

Świetny zabieg bardzo lubiany przez klientki. A oto relacja z tego wydarzenia