Path


Strona główna »  Bezpieczne Salony  »  1. Jak sprawdzamy salon ?

1. Jak sprawdzamy salon ?

- różnie, czasami pojawiamy się same na zabiegu jako klientka - czasami dzwonimy jako klient i wypytujemy się o różne szczegóły, przeciwwskazania, zasady działania sprzętu itp. - czasami wysyłamy test do wypełnienia również z pytaniami otwartymi a następnie pojawiamy się w salonie.

Musimy się przekonać, że dany salon zasługuje na nasze referencje.

2. Kiedy się dowiesz, że testujemy Twój salon ?

- w trakcie testu tak naprawdę nie masz o tym pojęcia - traktujesz nas jako zwykłego klienta bo też tak się przedstawiamy

3. Kiedy dostajesz wyniki testu ?

Jeżeli Twoja wiedza na temat zabiegów dostępnych w Twoim salonie jest naprawdę na wysokim poziomie, potrafisz odpowiedzieć wyczerpująco na wszystkie pytania stawiane podczas konsultacji - możesz usłyszeć na zakończenie rozmowy : Gratulację właśnie została Pani przyjęta do grona BEZPIECZNYCH SALONÓW.

4. Czy łatwo jest przejść taki TEST

- niestety nie! Sprawdzamy kosmetyki i sprzęt na jakim pracuje salon i dobrze przygotowujemy się do rozmowy. Zadajemy podchwytliwe pytania i bardzo zwracamy uwagę na "ETYKĘ W BIZNESIE "

5. Jaki czas po zgłoszeniu przeprowadzamy test ?

- różnie, czasami tego samego dnia lub za kilka tygodni. Wszystko zależny od ilości zgłoszeń.

6. Co z salonami, które nie zaliczają testu ?

Zapominamy o nich na kilka miesięcy i testujemy ponownie - każdy może mieć gorszy dzień. Testujemy salon max 3 razy w ciągu roku. Potem informujemy, że niestety nie możemy dać swoich referencji salonowi co do którego mamy jakiekolwiek wątpliwości. Ekspertyza niedociągnięć jest możliwa ale jest już PŁATNA i robimy ją na wyraźne zlecenie właściciela salonu i jest tylko jemu dostępna.

7. Czy publikujemy listę salonów zgłoszonych ?

NIE. Promujemy i rekomendujemy tylko salony, które pozytywnie przeszły testy. Naszym celem jest promocja DOBRYCH UCZCIWYCH FACHOWCÓW, którzy z pasją wykonują swój zawód i są odpowiedzialni za to co robią. O tym, że salon nie przeszedł testu i nie otrzyma naszych referencji, wie tylko osoba, która zleciła test. Nie wyjaśniamy jednak dlaczego - ta informacja jest przeznaczona tylko dla właściciela salonu.

8. Czy wystarczy prawidłowo odpowiedzieć na zadawane pytania aby otrzymać tytuł BEZPIECZNY SALON ?

- NIE, na nasze referencje składa się wiele czynników. Wiedza jest istotna lecz nie wystarcza. Oceniamy uczciwość wobec klienta, dobór zabiegu do potrzeb skóry, podejście do klienta, życzliwość, kulturę osobistą, etykę w biznesie itp.

Salon musi być świadomy swojej odpowiedzialności za bezpieczeństwo i zdrowie swoich klientów. BEZPIECZNY SALON - to perełki wśród salonów w Twoim mieście. Tego tytułu nie kupisz.